Peostuudio

Meie stiilses ja avaras 144 m² suuruses peostuudios saab korraldada mitmesuguseid üritusi – laste sünnipäevapidusid, baby shower pidusid, fotosessioone jne. Stuudios on olemas kõik vajalik, oleme mõelnud igale pisidetailile, võimaldamaks luua ainulaadseid ja unustamatuid mälestusi.

Sisekujunduses on kasutatud muinasjutulisi pastelseid toone, lapsi rõõmustavad hiiglaslikud karud, dekoratiivne elusuuruses kuumaõhupall, ebamaiste mõõtmetega dekoratiivmaiustused ning ohtralt õhupalle – kõik see annab võimaluse tunda lapsel end justkui võlumaal ning pildistada kauneid fotosid.

Meil on olemas ka kööginurk, kus saab kasutada külmikut, veekeetjat, vaase, vaagnaid ning mikrolaineahju. Ühekordsed nõud ja toidu palume endal kaasa võtta.

Meie peostuudiosse on oodatud lõbusalt aega veetma igas vanuses lapsed ja täiskasvanud!

Asume Lasnamäel, vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Parkimine on tasuta.

Hinnakiri

E-R 10:00 - 17:00

110 €/3h

E-N 18:00 - 21:00

130 €/3h

R 18:00 - 21:00
L-P 10:00 - 21:00

150 €/3h

NB! Riigipühadel kehtib nädalavahetuse hind
Peostuudio rent fotograafidele (E-N 10:00 - 17:00) 30 EUR/h

Kodukord

  1. Peokorraldaja ja lapsevanemad vastutavad täielikult laste turvalisuse ja ohutuse eest kogu peo kestel.
  2. Stuudio varale kahju tekitamisel on Stuudiol õigus nõuda Peokorraldajalt kahju hüvitamist. Mänguasju ja Stuudios olevaid aksessuaare palume kasutada heaperemehelikult ning nende purunemise/kaasavõtmise korral on Stuudiol õigus nõuda Peokorraldajalt kahjutasu.
  3. Siseruumides võib viibida vahetusjalanõudes või sokkides, välisjalanõude kandmine ei ole lubatud.
  4. Süüakse ja juuakse ainult laua ääres, mängualale on keelatud minna söögi, joogi ning teravate esemetega.
  5. Peostuudio ei vastuta külastajate isiklike asjade eest.
  6. Peostuudios toimub korraga vaid üks üritus, millel viibivad vaid Teie kutsutud külalised.
  7. Peostuudios on keelatud suitsetada ja tarbida alkohoolseid jooke.
  8. Palume peo lõppedes tuba korda teha ning mänguasjad oma kohale tagasi panna, söögilaud puhastada, praht visata prügikasti (v.a koristusteenuse kasutamise puhul). Lisatasu (25€) eest on võimalik tellida koristusteenus peostuudio poolt.
  9. Peostuudios kestavad üritused 3 tundi, millest palume kinni pidada. Soovitame alati 15 minutit varem kohale tulla, et jõuaksite külaliste vastuvõtuks ette valmistuda. Soovi ja võimaluse ning ajaliselt piisava etteteatamise korral saab juurde osta lisatunni (iga lisatund 25 eur).
  10. Sära- ja vulkaanküünalde ning pürotehnika või tuleohtlike esemete kasutamine on rangelt keelatud.

Lisavõimalused

Mustkunstnik Marko

Mustkunstnik Marko programm kestab ca 35 minutit. Kavas on erinevad trikid: jänesega, valgete tuvidega, erinevate asjade välja võlumised ja ära kaotamised. Paljudes trikkides saavad ka lapsed abilistena osaleda. Programm sobib alates 5. eluaastast. Broneerimine facebook.com/MarkoMustkunstnik
100€/30min

Wonderplanet (Peojuht)

Professionaalne peojuht aitab muuta sünnipäeva kordumatuks. Kõige lõbusamad ja silmapaistvamad lastepeod Tallinnas! Täpsem info programmide kohta wonder@planet.ee või +372 5566 7556

Heeliumiga täidetud õhupallid

Lisainformatsioon ja tellimine info@dreamparty.ee või +372 5905 079

Personaalsed dekoratsioonid sünnipäevaks

Telli personaalsed dekoratsioonid sünnipäevaks nii seinale kui tordile:

Suur nimebänner paelaga
35€

Topper nimi + number + kujund
15€

Topper ainult nimi
12€

Tellimine info@dreamparty.ee või +372 5905 079

Taimne & Maitsev

Taimne & Maitsev valmistab eritellimusel erinevaid torte, tassikooke jm maiustusi tähtsateks päevadeks/sündmusteks - kõik valmib käsitööna ja kvaliteetsest toorainest. Hinnad sõltuvad töömahust, valitud maitsenüanssidest ning soovitud teostusest. Tellimine taimnemaitsev@gmail.com või +372 5629 9292.
Tutvu tehtud töödega facebook.com/taimnemaitsev

Kohvimasin

Teil on võimalus kasutada kogu ürituse vältel kohvimasinat, mis valmistab värsketest kohviubadest erinevaid kohvisid ja kohvijooke kõigest ühe nupuvajutusega - latte, cappuccino, piimakohv, must kohv, espresso. Hind sisaldab ka kohviube, piima, suhkurt ja kohvitopse.
20€